sada kufru

Sada kufrů

Tipy na nejlepší sady kufrů

Nejlepší sada kufrů pro rok 2023?

Často cestujete na dlouhodobé pobyty v zahraničí, ale i na několikadenní vyjížďky do různorodých destinací? Máte rodinku, s kterou pravidelně jezdíte na dovolené či kratší letecké výlety? Nevystačíte si zkrátka jen s jedním kufrem na kolečkách a batůžkem. Potřebujete kufrů minimálně tolik, kolik různých událostí letecky navštěvujete nebo zkrátka tolik, kolik členů má vaše rodina. Ideální je pro vás již kompletní cestovní sada kufrů!
Sada kufrů běžně obsahuje zavazadla 3 velikostí (S, L, M) – avšak můžeme najít i sady dvou kufrů (ideální např. pro pár bez dětí) nebo naopak sadu doplněnou o příruční tašku. Ať už zvolíte sadu skořepinových či textilních, kufry jsou vždy designově sladěné a tak přijdou vhod i těm z vás, co rádi cestují stylově. Pohled na veselou rodinku se sladěnými kufry s cestovními motivy je vskutu k nezaplacení. Z praktického hlediska je zkrátka jednodušší koupit jednu kompletní sadu, než shánět každý jeden kufr zvlášť. Příhodné je to řpedevším v případě, kdy se svou rodinou letíte na dovolenou poprvé, víte že ne naposled, a potřebujete koupit více zavazadel naráz.

5 nejoblíbenějších sad cestovních kufrů

Vybrali jsme pro vás 5 osvědčených setů, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Pojďte se s námi podívat, které kufry jsou uživateli nejvíce vychvalovány. V našem výběru objevíte cenově rozumné vyrianty a dražší avšak naprosto luxusní kousky – předpokládáme, že favorita najde každý!

#1 favorit redakce

Titan Xenon

Řada kufrů Xenon se pyšní nejen kvalitou a odolností materiálu – klade důraz i na stylový design, který se hodí jak k dámským dovolenkovým outfitům, tak k pánskému obleku. To, že kufry Xenon nejsou jen stylovým doplňkem, pak dokazuje prémiová povrchová úprava Shark Skin nebo téměř nezničitelná skořepina z polykarbonátu. Všechny 3 kufry v sadě disponují 4 tichými dvoukolečky, odlehčenou výsuvnou rukojetí s aretací a vnořeným TSA zámkem. Kufr střední velikosti (M) má k dispozici expandér, a nejmenší přírušní kufr (S) zase popruh pro fixaci košile a integrovaný nabíjecí USB port s kabelem, do kterého mžůete zapojit powerbanku.

Zjistit aktuální cenu

#2 nejoblíbenější mezi zákazníky

Travelite Motion

Jedna z nejprodávanjších sad kufrů na českém trhu. Jedná se o klasický set 3 kufrů, kde nejmenší kufr (S) splňuje podmínky pro příruční zavazadlo do letadla. Všechny kufry v sadě jsou z nárazuvzdorného odlehčeného materiálu, vybaveny čtyřmi kolečky (což je na letiště ideální volba). Pocitově je kufr vskutku lehký a jednoduše se s ním manipuluje. Určitě potěší expandér u kufru střední velikosti (M) – škoda je, že ho výrbci aplikovali pouze tam. U menšího a většího kufru si budeme muset vystačit s jejich pevnou velikostí. Celá sada kufrů Travelite Motion je k dispozici ve 4 trendy barevných variacích. Nadchne vás ať už zbožňujete růžovou nebo radši sázíte na černou klasiku.

Zjisti aktuální cenu

#3 sada textilních kufrů

T-class CTS

Preferujete-li kufry textilní, sada kufrů T-class CTS je pro vás to pravé ořechové. Mezi textilními kufry na kolečkách je T-class CTS rozhodně jedničkou. Tato sada kufrů obsahuje 3 velikosti S, L a XL (největší z kufrů je opravdu velký). Díky textilnímu materiálu jsou kufry samy o sobě velmi lehké a manipulace s nimi je pohodlná. U všech zavazadel ze sady jsou chytře řešené kapsy a organizery. Navíc se jedná o finančně rozumnou varinatu a mezi kvalitními kufry rozhodně o jednu z nejlevnějších.

Zjistit aktuální cenu

#4 za málo peněz hodně luxusu

SUITSUIT TR-1221/3

Pokud chcete za málo peněz hodně muziky a přitom zůstat u skořepiny, sada SUITSUIT je to pravé pro vás. Díky materiálu ABS jsou kufry odolné vůči nárazům, za to však velmi lehké a jako dělané pro neustálé pobíhání po letišti. Ačkoliv je tato sada kufrů jednou z nejlevnších variant, ani po designové stránce netůstává pozadu (obzvlášť pokud se vám líbí růžová). Uživatelé si pochvalují jak celkovou kvalitu kufrů, tak detaily jako je výsuvné a dostatečně dlouhé madlo a bezporblémová funkčnost 4 koleček. Samozřejmě nechybí ani TSA zámek (co je to TSA zámek?).

Zjistit aktuální cenu

#5 sada dvou

Sada BG Berlin

Ne vždy potřebujeme hned 3 kufry, jeden je však málo? I sady dvou kufrů můžete nakoupit za výhodnější cenu. MY doporučujeme BG Berlin a integrovaný 3číselný kombinačním TSA zámek. Menší kufry této sady (S) je vhodný i na palubu a nabízí USB nabíjecí port ukrytý pod voděodolným pryžovým víkem.

Zjisti aktuální cenu

Která sada kufrů je ta správná pro vás?

Je nutné zvážit k čemu a jak často budete kufry využívat. S ohledem na váš rozpočet pak vybrat favorita. Zda-li necestujete často, pouze potřebujete nazásobit domácnost kufry, aby dvakrát do roka měli všichni členové rodiny k dispozici zavazadlo na dovolenou, pravděpodobně nepotřebujete investovat do luxuních kousků.

Využíváte-li kufry často a potřebujete, aby něco vydrželi, zainvestovat se vskutku vyplatí. V tomto případě je vhodné si kufry fyzicky vyzoušet. Objenáváte-li z eshopu, ujistěte se, že je možnost kufr otestovat na pobočce při převzetí. Jednoduše vyzkoušejte, jak vám sedne do ruky, jak plynule fungují kolečka, zda-li materiál vypadá opravdu tak odolně, jak na fotkách.

Potrpíte-li si na designu i v tomto případě si můžete za vámi vyhlídnutý designový kousek připlatit – není to však pravidlem! Vkus je samozřejmě individuální – ovšem i mezi levnějšími produkty naleznete stylové a originální kousky.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *