sada kufru

Sada kufrů

Tipy na nejlepší sady kufrů

Nejlepší sada kufrů pro rok 2024?

Často cestujete na dlouhodobé pobyty v zahraničí, ale i na několikadenní vyjížďky do různorodých destinací? Máte rodinku, s kterou pravidelně jezdíte na dovolené či kratší letecké výlety? Nevystačíte si zkrátka jen s jedním kufrem na kolečkách a batůžkem. Potřebujete kufrů minimálně tolik, kolik různých událostí letecky navštěvujete nebo zkrátka tolik, kolik členů má vaše rodina. Ideální je pro vás již kompletní cestovní sada kufrů!

Sada kufrů běžně obsahuje zavazadla 3 velikostí (S, L, M) – avšak můžeme najít i sady dvou kufrů (ideální např. pro pár bez dětí) nebo naopak sadu doplněnou o příruční tašku. Ať už zvolíte sadu skořepinových či textilních, kufry jsou vždy designově sladěné a tak přijdou vhod i těm z vás, co rádi cestují stylově. Pohled na veselou rodinku se sladěnými kufry s cestovními motivy je vskutku k nezaplacení. Z praktického hlediska je zkrátka jednodušší koupit jednu kompletní sadu, než shánět každý jeden kufr zvlášť. Příhodné je to především v případě, kdy se svou rodinou letíte na dovolenou poprvé, víte že ne naposled, a potřebujete koupit více zavazadel naráz.

5 nejoblíbenějších sad cestovních kufrů

Vybrali jsme pro vás 5 osvědčených setů, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Pojďte se s námi podívat, které kufry jsou uživateli nejvíce vychvalovány. V našem výběru objevíte cenově rozumné vyrianty a dražší avšak naprosto luxusní kousky – předpokládáme, že favorita najde každý!

Skvělý poměr cena výkon

1. Cestovní kufry Pucci sada 4 ks

Sháníte ideálního společníka pro pohodlné cestování? Se sadou kufrů Pucci neuděláte chybu. Tento stylový set nabízí vše, co od moderních zavazadel očekáváte. Je vhodný jak pro krátké víkendové úniky, tak pro delší zahraniční dovolené. Sada obsahuje kufry ve velikostech S, M, L a XL. Pro krátké cesty je ideální kufr velikosti S, který většina leteckých společností akceptuje jako příruční zavazadlo. Střední velikost M je optimální pro týdenní dovolené. Velký kufr L se hodí pro delší cesty nebo rodinné cestování, a to jak na zimní, tak na letní dovolenou. Největší kufr XL je připravený pro speciální cesty nebo dlouhodobé pobyty. Sady kufrů jsou vyrobeny z odolného materiálu, specificky z polypropylenu a ABS. Kufry velmi dobře hodnocené za lidové peníze.

Oblíbený mezi zákazníky

2. Travelite Air Base S,M,L

Jedna z nejprodávanějších sad kufrů na českém trhu. Jedná se o klasický set 3 kufrů, kde nejmenší kufr (S) splňuje podmínky pro příruční zavazadlo do letadla. Všechny kufry v sadě jsou z nárazuvzdorného odlehčeného materiálu, vybaveny čtyřmi kolečky (což je na letiště ideální volba). Pocitově je kufr vskutku lehký a jednoduše se s ním manipuluje. Určitě potěší expandér u kufru střední velikosti (M) – škoda je, že ho výrobci aplikovali pouze tam. U menšího a většího kufru si budeme muset vystačit s jejich pevnou velikostí. Celá sada kufrů Travelite Air base je k dispozici ve 4 trendy barevných variacích. Nadchne vás ať už zbožňujete růžovou nebo radši sázíte na černou klasiku.

Zjisti aktuální cenu

Sada spolehlivých skořepinových kufrů

3. Sada 3 kufrů T-class 1991

Preferujete-li kufry skořepinové, sada kufrů T-class CTS je pro vás to pravé ořechové. Mezi skořepinovými kufry na kolečkách je T-class CTS rozhodně jedničkou. Tato sada kufrů obsahuje 3 velikosti M, L a XL (největší z kufrů je opravdu velký). Tento set vyniká moderním designem a zároveň dokáže uspokojit všechny nároky na pohodlné cestování. Je skvělý pro krátké víkendové pobyty i dlouhé dovolené v zahraničí. Díky materiálu jsou kufry samy o sobě velmi lehké a manipulace s nimi je pohodlná. U všech zavazadel ze sady jsou chytře řešené kapsy a organizéry. Navíc se jedná o finančně rozumnou variantu a zaručenou kvalitu.

Zjisti aktuální cenu

Pro milovníky luxusu

4. SUITSUIT TR-7141/3

Pokud chcete být za hvězdu i během vašich cest, se sadou SUITSUIT určitě nešlápnete vedle. Díky materiálu ABS jsou kufry odolné vůči nárazům, za to však velmi lehké a jako dělané pro neustálé pobíhání po letišti. Ačkoliv je tato sada kufrů jednou ze skořepinových variant, ani po designové stránce nezůstává pozadu (obzvlášť pokud se vám líbí růžová). Uživatelé si pochvalují jak celkovou kvalitu kufrů, tak detaily jako je výsuvné a dostatečně dlouhé madlo a bezproblémová funkčnost 4 koleček. Samozřejmě nechybí ani TSA zámek (co je to TSA zámek?).

Zjisti aktuální cenu

Moderní volba pro každého

5. Heys Airlite S,M,L

Sada tří lehkých skořepinových cestovních kufrů Heys Airlite vyrobených z revolučního materiálu Duraflex je ideální pro každého cestovatele, který očekává spolehlivost i v náročných podmínkách. Díky vysoké odolnosti materiálu kufrů proti extrémním nárazům se můžete na tuto sadu spolehnout jak na dovolené, tak na služebních cestách. Interiér kufru je prakticky rozdělen z jedné strany textilní příčkou a z druhé strany kompresními popruhy, což nahrává organizaci. Kufr je vybaven TSA zámkem pro snadné procházení bezpečnostní kontrolou na letištích a disponuje také expandérem, který zvýší kapacitu úložného prostoru.

Zjisti aktuální cenu

Která sada kufrů je ta správná pro vás?

Je nutné zvážit k čemu a jak často budete kufry využívat. S ohledem na váš rozpočet pak vybrat favorita. Pokud necestujete často, pouze potřebujete vybavit domácnost kufry, aby dvakrát do roka měli všichni členové rodiny k dispozici zavazadlo na dovolenou, pravděpodobně nepotřebujete investovat do luxusních kousků.

Využíváte-li kufry často a potřebujete, aby něco vydrželi, zainvestovat se vskutku vyplatí. V tomto případě je vhodné si kufry fyzicky vyzkoušet. Objednáváte-li z eshopu, ujistěte se, že je možnost kufr otestovat na pobočce při převzetí. Jednoduše vyzkoušejte, jak vám sedne do ruky, jak plynule fungují kolečka, jestli materiál vypadá opravdu tak odolně, jako na fotkách.

Pokud preferujete designové kousky i v tomto případě si můžete za vámi vyhlídnutý kousek připlatit – není to však pravidlem! Vkus je samozřejmě individuální – ovšem i mezi levnějšími produkty naleznete stylové a originální kousky.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *