recenze ck fischer

CK Fischer – RECENZE

Recenze cestovní kanceláře Fischer: kvalita služeb, destinace, podpora a uživatelské prostředí

Cestovní kancelář Fischer je známá snad každému, kdo někdy někam cestoval. Patří mezi tradiční cestovní kanceláře, které dokážou nabídnout velký výběr dovolených, ať už pobytových nebo poznávacích zájezdů. Kvalita jejich služeb je na vysoké úrovni a rozhodně by Fischer neměl chybět v užším výběru cestovních kanceláří, se kterými se chystáte vycestovat.

Jelikož má každá společnost své klady i stinnější stránky, podívali jsme se na cestovní kancelář Fischer podrobně, abychom vám mohli přinést kvalitní recenzi, včetně osobních zkušeností.

Recenze CK Fischer

CK fischer

Kvalita služeb

Svou dovolenou si u cestovní kanceláře Fischer můžete vybírat i objednat na jejich webových stránkách, nebo zvolit některou z jejich poboček, které najdete po celé České republice. Osobní zkušenosti máme z pobočky v Českých Budějovicích, kde nám ochotně poradili, vyjednali s námi veškeré služby včetně letenek, informace o cestě poskytovali vždy včas a kdykoliv jsme se potřebovali na něco doptat, ochotně vysvětlili, poradili.

Poboček má cestovní kancelář Fischer v Čechách a na Moravě přes 200, což je opravdu úctyhodné množství. Můžete na nich využít aktuálních nabídek na dovolenou, ale možností je i hledat přímo na jejich webových stránkách. Vybírat můžete z destinací po celém světě a výhodou je i přehlednost jejich stránek.

V rámci svých služeb vám k dovolené poskytnout i cestovní pojištění, ale i další možnosti, jako je doprava na letiště v ČR apod. Ta je však závislá na tom, kolik lidí z určené lokality se bude dopravovat a může se stát, že vám ji nakonec neposkytnou – jako nám. Je to sice nepříjemnost, ale není nijak velká a vědět dají dost dopředu na to, abyste mohli situaci vyřešit jiným způsobem.

Zájezdy lze platit mnoha různými způsoby. My jsme platili kartou na pobočce, ale využít se dá i platební brána, online platba kartou, klasický bankovní převod apod. Pokud máte z práce různé benefity, kterými lze platit zájezdy a dovolené, můžete je zde využít (např. Sodexo, Benefit Plus a další.)

Destinace

Cestovní kancelář Fischer nabízí opravdu velké množství pobytových i poznávacích zájezdů prakticky po celém světě. V nabídce mají oblíbené destinace, jako Turecko, Řecko, Španělsko, Chorvatsko, ale i exotické dovolené – Thajsko, Mauricius, Mexiko, Kuba, Dominikánská republika a mnoho dalších.

Celkem se s nimi můžete podívat do cca 76 zemí. Destinací mají v nabídce kolem 150. Počty se však mohou měnit v závislosti na aktualizaci nabídek.

Podpora

Vzhledem k tomu, že je cestovní kancelář Fischer jednou z největších a nejvyužívanějších, očekávali jsme také vysokou úroveň klientské podpory, což se potvrdilo. K dispozici jsou na klientské lince i na e-mailu a pro rychlé dotazy můžete využít online chat.

My jsme takto požádali o doporučení dovolené ve Španělsku s dětmi a dostalo se nám velmi ochotného jednání. Operátor zjišťoval podrobnosti ohledně ceny, stravy, požadavků na koupání, zábavu atd. Pak teprve nám nabídl konkrétní možnosti a do ničeho nás nenutil.

Skvělou podporu mají ale i na pobočkách, které najdete snad v každém větším městě v České republice. Jak jsme již zmínili, komunikovali jsme ohledně našeho zájezdu do Turecka s pobočkou v Českých Budějovicích a máme skvělé pozitivní dojmy jak z pracovnice na pobočce, tak s jednáním delegátek přímo na místě.

 • Klientská linka – 255 787 000 – E-mail: info@fischer.cz
 • Live chat
 • Pobočky: +200

Uživatelské prostředí

Webové stránky cestovní kanceláře Fischer jsou velmi přehledné a snadno se na nich hledá. Akční nabídky zájezdů najdete hned na přední straně. Nechybí zde ani přehled nejaktuálnějších last minute zájezdů a nabídka exklusivních rodinných dovolených, exotických dovolených, lyžařských zájezdů atd.

Pokud hledáte konkrétní oblast, zemi nebo destinaci, můžete využít podrobný vyhledávač. Snadno si vyfiltrujete, zda chcete poznávací zájezd nebo pobytovou dovolenou. Můžete zadávat datum, počet osob a dětí i vybírat letiště.

K dispozici mají také rychlé vyhledávání, kde si najdete nabídku podle typu zájezdu – hledáte exotickou dovolenou, rodinnou dovolenou, hotely s vlastními aquaparky, wellness pobyty nebo hotely, které jsou maximálně 100 metrů od pláže? To všechno si můžete rovnou zakliknout v jejich rychlé nabídce dovolených.

Další výhody představují jejich „dětské kluby“, kde jsou výhodné nabídky dovolených a zájezdů určených dětem. Také last minute si vyberete na pár kliků.

Závěrečné slovo

Cestovní kancelář Fischer podle nás patří právem mezi nejoblíbenější. Vzbuzuje v lidech oprávněně důvěru, což není jen důsledek dlouholeté tradice trvání této cestovky (cca 30 let), ale především ochota pracovníků a vysoká úroveň poskytovaných služeb.

I když se sice najdou na pobočkách nebo v konkrétní destinaci pracovníci, se kterými si nemusíme úplně „sednout“, obvykle se jedná o individuální případy, které mohou být ovlivněné jak rozpoložením pracovníka, tak cestujícího. My jsme se s žádnou neochotou nikde nesetkali. Všechny naše dovolené s Fischerem proběhly v pořádku, a tudíž můžeme tuto cestovní kancelář s klidem doporučit. Je pro nás zárukou klidné dovolené a bezpečného cestování.

Shrnutí recenze

 • Cestovní kancelář s dlouholetou tradicí
 • Ochotní pracovníci na pobočkách i telefonu, kteří vám rádi poradí a pomohou
 • Velké množství zájezdů po celém světě
 • Webové rozhraní je přehledné a snadno se v něm hledá
 • Zájezdy s Dětským klubem Funtazie
 • Řada nadstandardních služeb – transfer na letiště, rezervace míst v letadle, parkování na letišti atd.
 • Některé nabízené nadstandardní služby mohou dodatečně zrušit – např. dopravu na letiště v ČR – pro nedostatek cestujících z vybraného místa
 • Ne vždy se setkáte s příjemným delegátem – dá se to však řešit nahlášením konkrétní osoby na cestovku
Kvalita služeb
Destinace
Podpora
Uživatelksé prostředí
4.6