BagBag

O nás

Kdo jsme?

Baví nás cestování, baví nás móda. Sportujeme, chodíme do společnosti, užíváme si hudební festivaly, pracujeme. Používáme zavazadla, potřebujeme batohy, užíváme si nákupy módních kabelek. Každý z nás potřebuje svou tašku! My testujeme, vy používáte.

Testujeme batohy za Vás.

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný batoh (či jiné zavazadlo) prošel naším testováním. Batoh buďto sami po delší dobu (minimálně několik měsíců) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimální zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@bagbag.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (příruční zavazadla, krosny, školní batohy a spousty dalších) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepšách v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhofnotíme X nejlepších batohů/zavazadel.

Jak vyděláváme?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našcih partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.