O nás

Kdo jsme?

Baví nás cestování, baví nás móda. Sportujeme, chodíme do společnosti, užíváme si hudební festivaly, pracujeme. Používáme zavazadla, potřebujeme batohy, užíváme si nákupy módních kabelek. Každý z nás potřebuje svou tašku! My testujeme, vy používáte.

Testujeme batohy za vás.

Kdo pro Vás batohy testuje?

Malgi

Markéta

Stopařka, digitální nomádka a také zakladatelka projektu BagBag.cz. Testuje pro Vás batohy jak na dobrodružných cestách, tak při těch pracovních. Nejvíce ji baví pomalé cestování, kdy tráví delší časové období v jedné destinaci.

Ukázat články od Markéty  →

Adam

Adam

Největší dobrodruh z našeho týmu. Cestuje 90 % svýho času a zbylých 10 pobíhá po českých horách. Účastnil se několika stopovacích soutěží, úspěšně zvládl dokončit závod B7 a svému vybavení dává zabrat. Víme, že pokud batoh přežije s Adamem, přežije vše.

Ukázat články od Adama  →

Jarda

Jarda

Podnikatel, který batohy využívá především pro svůj notebook. A že jich zkoušel několik! Když ho zrovna nepřenáší z domu do kanceláře, sbalí ho s sebou do příručního zavazadla a cestuje do exotických destinací.

Jana

Jana

Náš vrchní módní odborník a shopaholik. Rozumí tomu, co zrovna frčí a co s čím sladit. Je zaručeně nemožné ji na ulici potkat bez perfektně sladěného batůžku či kabelky se zbytkem outfitu.

Sabina

Sabina

Copywriterka, spisovatelka a blogerka. Vydala román Žena tří mužů a také knížku pro děti s názvem Příhody placatého čumáčku. Na jejím blogu se můžete dočíst plno zajímavých věcí – třeba to, jak s dětmi objevuje zajímavé lokace pro výlety.

Ukázat články od Sabiny  →

katka

Katka

Nutriční specialistka a copywriterka. Vystudovala obor Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě. Když zrovna není máma na plný úvazek, nepíše články a nedělá odborné revize, věnuje se cestování, italštině a volejbalu.

misa

Míša

Míša neustále pendluje mezi svým českým a italským domovem. Proto není divu, že se v kufrech a zavazadlech do letadla vyzná a na jejich kvalitě si potrpí. Mimo cestování zbožňuje zvířata (hlavně kočky a koně) a výběrovou kávu.

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný batoh (či jiné zavazadlo) prošel naším testováním. Batoh buďto sami po delší dobu (minimálně několik měsíců) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimální zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@bagbag.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (příruční zavazadla, krosny, školní batohy a spousty dalších) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepšách v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhodnotíme X nejlepších batohů/zavazadel.

Jak vyděláváme?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našich partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.

Přejít na slovenskou verzi webu.