O nás

BagBag

Kdo jsme?

Baví nás cestování, baví nás móda. Sportujeme, chodíme do společnosti, užíváme si hudební festivaly, pracujeme. Používáme zavazadla, potřebujeme batohy, užíváme si nákupy módních kabelek. Každý z nás potřebuje svou tašku! My testujeme, vy používáte.

Testujeme batohy za vás.

Kdo pro Vás batohy testuje?

Malgi

Malgi

Stopařka, digitální nomádka a také zakladatelka projektu BagBag.cz. Testuje pro Vás batohy jak na dobrodružných cestách, tak při těch pracovních. Nejčastěji létá po světě s příručním zavazadlem, ale náročným podmínkám dokáže vystavit i expediční batoh.

Jarda

Jarda

Podnikatel, který batohy využívá především pro svůj notebook. A že jich zkoušel několik! Když ho zrovna nepřenáší z domu do kanceláře, sbalí ho s sebou do příručního zavazadla a cestuje do exotických destinací.

Jana

Jana

Náš vrchní módní odborník a shopaholik. Rozumí tomu, co zrovna frčí a co s čím sladit. Je zaručeně nemožné ji na ulici potkat bez perfektně sladěného batůžku či kabelky se zbytkem outfitu.

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný batoh (či jiné zavazadlo) prošel naším testováním. Batoh buďto sami po delší dobu (minimálně několik měsíců) testujeme nebo spolupracujeme s osobou, která produkt dlouhodobě používá k potřebným účelům a vystaví jej optimální zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz (v případě, že se vaše zkušenosti s konkrétním produktem liší od těch našich, neváhejte nás kontaktovat na info@bagbag.cz). Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (příruční zavazadla, krosny, školní batohy a spousty dalších) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepšách v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů a osob spolupracujích na recenzích, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhodnotíme X nejlepších batohů/zavazadel.

Jak vyděláváme?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našich partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.