BagBag

O nás

Kdo jsme?

Baví nás cestování, baví nás móda. Sportujeme, chodíme do společnosti, užíváme si hudební festivaly, pracujeme. Používáme zavazadla, potřebujeme batohy, užíváme si nákupy módních kabelek. Každý z nás potřebuje svou tašku! My testujeme, vy používáte.

Testujeme batohy za Vás.

Jak testujeme?

Nezávislé recenze

Každý námi recenzovaný batoh (či jiné zavazadlo) prošlo naším testováním – buď to rukama někoho z členů naší redakce, případně námi kontaktovaných osob, které jsou schopné využít zavazadlo k potřebným účelům a vystavit optimální zátěži. Před sepsáním recenze procházíme i uživatelské recenze a zkušenosti zveřejněné na internetu, které v našem hodnocení také bereme v potaz. Na základě všech těchto poznatků je sepsána obsáhlá recenze s výčtem hlavních pozitiv a negativ.

Výběr nejlepších produktů

Každoročně procházíme nejlepší produkty v dané kategorii (příruční zavazadla, krosny, školní batohy a spousty dalších) a tvoříme nebo aktualizujeme články s výčtem těch nejlepšách v dané kategorii. V potaz zahrnujeme poznatky z našich vlastních testování, informace od našich parterských obchodů, uživatelské recenze na internetu, cenu a prodávanost za poslední rok. Poté si pro každou kategorii zvlášť sepíšeme kritéria, podle kterých vyhofnotíme X nejlepších batohů/zavazadel.

Jak vyděláváme?

Náš projekt funguje na tzv. affiliate spolupráci. V případě, že si zakoupíte produkt díky našemu doporučení, náš partnerský obchod nám vyplatí malé procento z ceny. Nedoporučujeme však produkty pouze našcih partnerských obchodů, ale snažíme se zachovat nezávislost a objektivitu každého výčtu a recenze – proto ne vždy provizi za doporučení dostaneme.