Blue Style – recenze

Recenze cestovní kanceláče Blue Style: kvalita služeb, destinace, podpora a uživatelské prostředí

Vybíráte svou letošní dovolenou a tápete, pro kterou cestovní kancelář se rozhodnout? Nebo už snad máte objednaný zájezd a přemýšlíte, zda jste vybrali tu správnou společnost? Pokud vás zajímá recenze cestovní kanceláře Blue Style, kterou si v dnešním článku vezmeme pod drobnohled, jste na správném místě.

Objednali jste již zájezd zprostředkovaný cestovní kanceláří Blue Style? Pak nemusíte mít obavy. V našem srovnání nejlepších cestovních kanceláří a agentur se cestovní kancelář Blue Style umístila hned na prvním místě – je to zkrátka jednička na trhu! Jste-li teprve ve fázi výběru, doporučujeme číst dál a ověřit si, zda Blue Style splňuje všechna vaše kritéria pro snovou dovolenou.

Recenze CK Blue Style

blue style

Kvalita služeb

CK Blue Style je rodinná firma s 20 letou tradicí. Na kvalitě služeb a spokojenosti zákazníka jim záleží a dokazuje to nejen zkušenost několika členů naší redakce, ale také nespočet pozitivních zákaznických recenzí, které jsou dohledatelné na internetu. Navíc destinace i hotely, které nabízí, předem sami vyzkoušeli – nenabízí tedy „zajíce v pytli“

Hledáte-li recenze CK Blue Style, jistě narazíte i na několik negativních zákaznických zkušeností, které se převážně týkají konkrétního zvoleného hotelu, případně hotelového personálu. Rozhodně je důležité vybírat zájezd důkladně a ideálně si dohledat i recenze konkrétního hotelu, nejen cestovní kanceláře, která zájezd zprostředkovává. Jedině tak si můžete být co nejvíce jisti, že vám váš dovolenkový zážitek nic nezkazí. Za nás můžeme z osobní zkušenosti a s klidným srdcem doporučit zájezd do řeckého hotelu Remetzo Village (perfektní i na rodinnou dovolenou s dětmi) nebo dovolneou na Mallorce v hotelu Mix Colombo.

Cestovní kancelář Blue Style je nám také sympatická tím, že dává přednost kvalitě před kvantitou a ačkoliv oproti jiným cestovkám nemá tak širokou nabídku destinací, ty které nabízí, na ty je expert ve svém oboru.

Mnoho lidí také ocení možnost zakoupit zájezd na splátky (a to bez navýšení). Cestovní kancelář poskytuje i různé doplňkové služby jako privátní transfer z letiště nebo zajištění parkování na letišti.

Destinace

S nabídkou destinací ihned navážeme na předchozí odstavec, kde jste se dozvěděli, že Blue Style dává přednost kvalitě před kvantitou. Je tedy jasné, že se nejedná o cestovní kancelář s nejširší nabídkou na trhu. Za to pokud hledáte dovolenou v následujících destinacích, můžete se na Blue Style spolehnout.

Destinace, které Blue Style nabízí:

Prohlédnout si aktuální destinace

Jak si můžete všimnou, ve výčtu destinací chybí např. tolik oblíbené Chorvatsko. Pokud tedy hledáte dovolenou přímo v Chorvatsku (nebo v jiné z destinací, která vy výčtu chybí), Blue Style není cestovkou pro vás.

Pokud hledáte portál s co nejvyšší nabídkou všech destinací, doporučujeme pro vás výběr zvolit některý z cestovních agregátorů, jakým je např. Invia. Na webu Invia můžete procházet nabídky od více než 300 různých cestovních kanceláří a díky tomu zde najdete zájezdy snad do každé země, která vás jen napadne.

Podpora

Uživatelská podpora je u cestovních kanceláří velmi důležitá. Dovolená je položka, za kterou se zpravidla utrácí větší množství peněz a v takové situaci nechcete na odpovědi na vaše otázky čekat. O to spíše je zákaznická podpora důležitá, pokud nastane nějaký problém či komplikace, ať už s platbou, výběrem zájezdu a nebo přímo na vaší dovolené.

Blue Style je možné kontaktovat skrze:

 • Online chat (po – pá: 8 – 20h, so – ne: 10 – 20h)
 • Telefon (po – pá: 8 – 20h, so – ne: 10 – 20h)
 • E-mail

Cestovní kancelář tedy můžete kontaktovat hned třemi způsoby. Mimo jiné mají i svou facebookovou stránku a instagramový profil, kde jsou poměrně aktivní (jak s příspěvky tak v komentářích).

Vyzkoušeli jsme zákaznickou podporu skrz online chat na webových stránkách. Jako první nám obratem přišla automaticky generovaná odpověď s informací o tom, kolikátý v řadě je náš dotaz (to vám dá přehled, jak moc je zákaznické centrum aktuálně vytížené). Odpověď od reálného zaměstnance zákaznické služby nám přišla do 2 minut, což považujeme za velmi rychlou reakci.

Snímky naší konverzace si můžete prohlédnout níže. Také se zde dočtete tipy na dovolenou přímo od zákaznické podpory Blue Style.

Uživatelské prostředí

Uživatelské prostředí webových stránek Blue Style je moderní, přehledné a intuitivní. Své zájezdy můžete hledat hned podle několika kritérií, jako je typ dovolené (rodinná dovolená, exotická dovolená, šnorchlování a potápění, poznávací zájezdy, dovolená bez dětí…), destinace, klubových hotelů a také si svůj zájezd můžete vybrat mezi first a last minute.

Aktuální nabídka last minute

Pro každý typ dovolené najdete na webu doporučení těch nejlepších zájezdů pro váš účel. Hledáte-li hotel pro vaši dovolenou s dětmi, v nabídce této kategorie najdete jen ty nejvhodnější zájezdy.

Por hledání konkrétních zájezdů můžete využít funkce hledání zájezdů, kde vyhledáte zájezd přesně podle vašich zadaných parametrů. Vyplníte preferované místo odjezdu, datum, potenciální destinace, počet dospělých a dětí a k těmto základním informacím můžete doplnit také vaši preferovanou formu stravování, počet hvězd hotelu a maximální cenu zájezdu. Tento filtr vám následně ukáže pouze zájezdy, které vašim požadavkům odpovídají a pokud si přejete vaši poptávku ještě více upřesnit, pomohou vám detailnější filtry na levé liště webu. Zde můžete zakliknout, že si přejete např. pokoj s výhledem na moře, bohaté sportovní vyžití a nebo aquapark v rámci hotelu.

Tento způsob vyhledávání zájezdů je podle nás přehledný. Jen nám přijde trochu kontraproduktivní chtít v základních parametrech zvolit místo odletu/odjezu. Spoustě lidí totiž na místě odletu v rámci ČR nezáleží a dopraví se pohodlně stejně tak do Brna, jako do Prahy.

Závěrečné slovo

Pokud nechcete dovolenou nakupovat přes cestovní agenturu a hledáte tu nejlepší cestovní kancelář s širokou nabídkou a vstřícností ke klientům, je BlueStyle rozhodně skvělá volba.

Vyhledat zájezd

Shrnutí recenze

 • Přednost kvalitě před kvantitou – v destinacích, na které se soustředí, jsou mistry oboru
 • Zákaznická podpora (na online chatu) reaguje do 2 minut
 • Rozumné cenové nabídky
 • Zájezd je možné koupit na splátky (bez navýšení)
 • Zajistí parkování na letišti či trasnfer z letiště
 • Různé typy zájezdů (rodinné, bez dětí, multigenerační, sportovní, poznávací…)
 • Nabídka destinací je menší – nenajdete zde např. zájezdy do Chorvatska
 • Místo odletu jako povinný údaj při hledání zájezdu
Kvalita služeb
Destinace
Podpora
Uživatelské prostředí
4.6